PicMe

PicMe 0.8.1

Jak zrobić zrzut ekranu w systemie Android

Zalety

  • Różne tryby pracy
  • Łatwy w użyciu

Wady

  • Wymaga komputera PC i dodatkowych programów

Niezbędny
10

PicMe (Screen Grabber) to aplikacja umożliwiająca wykonywanie zrzutu ekranu w telefonie z systemem Android. Do uzyskania obrazów potrzebny jest standardowy komputer PC, kabel USB oraz telefon z kontem root.

Po zainstalowania PicMe należy połączyć telefon z komputerem przy pomocy kabla USB. Na ekranie urządzenia przenośnego wyświetlany jest adres, który należy wpisać w przeglądarce internetowej. Ma on postać http://twoje-IP:8082 Po wpisaniu adresu na ekranie można oglądać "transmisję" z tego co dzieje się na ekranie telefonu.

PicMe oferuje różne tryby pracy: statyczny - wymagający odświeżania obrazu w przeglądarce oraz live - pokazujący obraz "na żywo". Aby wykonać zrzuty ekranu należy użyć dodatkowych aplikacji jak na przykład SnagIt ou PicPick. Aby nagrać wideo można użyć Camtasia Studio.

W trybie live można ustawić jakość obrazu oraz częstotliwość odświeżania. Program pracuje stabilnie a otrzymane obrazy są dobrej jakości.

PicMe (Screen Grabber) to odpowiedź na pytanie dręczące do niedawna wielu użytkowników: Jak zrobić zrzut ekranu w systemie Android?

Opinie użytkowników o PicMe

Sponsorowany×